Haberler

Melek Eroğlu'ndan İZSİAD Ziyareti

Tarih: 05.03.2019

AK Parti Adayı Melek Eroğlu İZİSAD üyeleriyle buluştu...

Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu, Emek isteyen yürek isteyen girişimlerin altına imza atan iş insanlarının daima yanındayız. Üreten, istihdam sağlayan, insanımıza sahip çıkan herkes için bizde elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bir çatı altında birleşen derneklerimizden güç alacak ortak akılla yürüyeceğiz, biz hazırız” dedi.

Gönül işi yapan...
Cumhur İttifakı AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Melek Eroğlu İZSİAD'ı (İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği) ziyaret etti. İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan ve Eroğlu, iş dünyasının içinde olan biri olarak sanayici iş adamlarının yaşadıkları sorunları yakından takip ettiklerini söyledi. AK Parti Hükümetinin destek ve teşvikleriyle İş dünyasına önemli katkılar yaptığına dikkat çeken Eroğlu, “Her zaman söylediğim gibi Konak İzmir’in kalbi, bu kalbin en önemli damarı da sanayici ve iş insanlarımız. Her sektörde muazzam faaliyetlerin altına imzalar atılyorlar. Emek isteyen yürek isteyen girişimler bunlar. Yani birçok olumsuzluğa rağmen tamamen “gönül işi” olarak mücadele veren işadamlarımızın ve sanayicilerimizin yanındayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan üreten insanımıza, istihdam sağlayan insanımıza yani sizlere çok önem veriyor. Zor şartlara karşı verdiğiniz emek mücadelesi için çalışmalarınıza teşviklerle destek oluyor” diye konuştu.
 
“Konak sahipsiz değil”
Konak için hazırladıkları projeleri anlatan Eroğlu, szölerini şöyle tamamladı; “Daha önce yapmadığımız, yapamadığımız şeyleri söylemiyoruz. Daha doğrusu hayal satmıyoruz, yapacaklarımızı anlatıyoruz. Tüm projelerimizin ayakları yere basıyor. Yeterki yapılmak istenilsin yapılamayacak hiçbirşey yok. İş insanlarımız için de Konak belediyesi olarak biz de elimizden geleni yapacağız. Konak sahipsiz değil, nasıl olsa Büyükşehir yapıyor denilecek bir ilçe değil. Sanayici ve İşadamlarımızla birlikte çok büyük projelerin altına imza atacağız.