Kalite Politikamız - Hakkımızda

Kalite Politikamız
 
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği; kuruluş kanunu ve tüzüğü çerçevesinde üyesinin memnuniyetini ön planda tutup, hizmet vermeye çalışan ve bunu sağlamak içinde sürekli arayışlar içinde bulunan bir kalite politikasına sahiptir.
 
Üyelerinin memnuniyetini ön planda tutan İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği, üyelerinden gelen yeni istek ve dilekleri de dikkate alarak günümüzün getirdiği koşullar çerçevesinde üyelerinin mesleki, iktisadi ve ticari eğitimini sürekli kılmayı amaçlamakta ve kaliteli ürün bilinci ile rekabet şartlarına ayak uyduran bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca günün ekonomik, sosyal koşullarına uygun ekipmanı bulundurmak ve bunları en kısa zamanda hizmete sunmak İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin kalite politikası içerisinde yer almaktadır.
 
Tüm çalışanlarımızın bu ilkeler doğrultusunda eksiksiz bir özgüven ile çalışacaklarına olan inancımız sonsuzdur. Koyduğumuz hedeflere ulaşabilmemizin en kestirme yolu yazılı sitemlere bir ekip çalışması sorumluluğunda uymaktır.