Faaliyetler

Komisyon Toplantıları

Tarih: 29.11.2010
Komisyon toplantılarının gündem olduğu takdirde prensip olarak üç ayda bir ve karşılıklı görüşmeler sonunda toplanmasına karar verilmiştir.

Üye Firma Ziyaretleri

Tarih: 29.11.2010
Üyelerarası ilişkilerin geliştirilmesini sağlamak amacıyla düzenlediğimiz ''Üye Firma Ziyaretleri'' nin amacı üye ilişkilerinin güçlendirilmesi ve birbirleri arasındaki ticari ilişkilerin sağlanması, ziyaret edilen firma tarafından ürün ve hizmetlerle ilgili bilgilerin aktarılmasıdır. Ziyaret çok sayıda İZSİAD üyesi ve yerel basının katılımı ile yapılmaktadır.

Ödül Töreni

Tarih: 29.11.2010
İZSİAD olarak bizler büyümek, gelişmek ve çağdaş demokratik ülkeler arasında yer almak zorunda olan ülkemizin, kalkınmasına ve gelişmesine yapılan her türlü katkının takdir edilmesi, bu amaçla çalışanların yüreklendirilmesine olan inancımızla her yıl geleneksel olarak iş dünyasına ve sivil topluma katkı olmak üzere 2 dalda ödül vermekteyiz.

Eğitim Seminerleri

Tarih: 29.11.2010
Yaşanan baş döndürücü değişime İZSİAD üyesi şirketlerin uyumunu sağlamak, kurumsallaşma, rekabet, liderlik gibi pek çok konuda seminer, konferans, panel vb. organizasyonları gerçekleştirmektedir. Eğitim Seminerlerimize tüm üyelerimiz ve profesiyonel çalışanları katılabilmektedir.

İş Dünyası Paylaşıyor Toplantıları

Tarih: 29.11.2010
İZSİAD olarak Mayıs 2005 tarihinden itibaren iş dünyası paylaşıyor başlıklı toplantılar dizisini başlattık. Toplantılarımıza iş dünyasının önde gelen isimleri davet edilmektedir. Bu toplantılar için bir tanımlama yapacak olursak, kullanacağımız kelime "PAYLAŞIM" dır. Amacımız iş insanı konuklarımızın bilgi birikimlerini, tecrübelerini, doğrularını Türk ve Dünya ekonomisi ile ilgili değerlendirmelerini ve beklentilerini İzmir iş çevreleri ile paylaşmalarıdır.

Çarşamba Toplantıları

Tarih: 29.11.2010
İZSİAD olarak 2005 Eylül ayından itibaren Çarşamba Toplantıları düzenlemekteyiz. Hedefimiz İZSİAD üyelerinin ekonomiden sanata birçok konuda bilgilenmesini sağlamak, onlara farklı ufuklar açabilmektir. Her ay düzenli olarak gerçekleşen toplantılarımız devam edecektir.