Faaliyetler

Cumhuriyet Balosu 2019

Tarih: 30.10.2019
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Mistral Tower'da büyük bir coşkuyla kutladı.Programın açılış konuşmasını yapan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, "Cumhuriyet'te egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çağdaş fikirleri arasında ilan edilen Cumhuriyetimizin 96. yılı kutlu olsun" dedi. Geceye dans ve tango gösterileri damga vurdu. Sedat Yüce konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Türkü Gecesi

Tarih: 18.10.2019

Başarı Hikayeleri Sohbetleri - Hasan Küçükkurt

Tarih: 23.09.2019
''Hikaye Değil Gerçek''   Eylül ayı konuğumuz İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Bortar Catering Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hasan Küçükkurt iş yaşamının ilk yıllarından itibaren karşılaştığı zorlukları, onları nasıl aştığını anlattı, tecrübeleri ışığında başarı reçetesini verip ve sorularımızı yanıtladı.

Günbatımı Konserleri

Tarih: 07.08.2019
Yanınızda getireceğiniz bir kitap ile sizde yarınlara umut olabilirsiniz.

Çarşamba Toplantısı - Berber Dükkanı Sohbetleri

Tarih: 17.07.2019
Toplumsal cinsiyet eşitsizliği konusunda çalışmalar yapan ve erkeklerin aktif olarak çalıştığı Yanındayız Derneği’nin “Berber Dükkanı” oturumunda Prof. Bahadır Erdem, Osman Ünal ve Ferhat Boratav, İZSİAD’ın Çarşamba Toplantısı konuğumuz oldu.

İZSİAD 3. Tavla Turnuvası

Tarih: 13.06.2019
Üyelerimizle bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Tavla Turnuvamızın kazananları belli oldu.   Birincisi İlser Su Arıtma Teknolojileri Firma Sahibi Ahmet Bulut olurken, İkincisi Akademi Akad Özel Eğitim Merkezi Firma Sahibi Halil Çungur ve Üçüncüsü Sintan Kimya'dan Ekin Mazıcı oldular...     Turnuvanın ödülleri ise Birinci; Ontur Çeşme Otelde bir gece çift kişilik konaklama, İkinci; Rıhtım Restonran Konak Pier de çift kişilik akşam yemeği, Üçüncü; Eyvan Kebap Restoran'ında çift kişilik akşam yemeği.

Tunceli Gezisi

Tarih: 17.05.2019
İZSİAD Ailesi 17/18 Mayıs tarihlerinde Tunceli'ye gitti. Üyelerimiz Tunceli'nin harika doğasıyla, yemekleri ve yöresel eğlencesi ile stres attı. 

Ödül Töreni

Tarih: 07.05.2019
  İZSİAD olarak bizler büyümek, gelişmek ve çağdaş demokratik ülkeler arasında yer almak zorunda olan ülkemizin, kalkınmasına ve gelişmesine yapılan her türlü katkının takdir edilmesi, bu amaçla çalışanların yüreklendirilmesine olan inancımızla her yıl geleneksel olarak iş dünyasına ve sivil topluma katkı olmak üzere 2 dalda ödül vermekteyiz.  

İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi

Tarih: 07.05.2019
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İZSİAD), iş sağlığı ve güvenliği (İSG) alanında Türkiye’nin ön önemli buluşmalarından biri olan İzmir Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi ve Fuarını  düzenliyor.Türkiye’nin ve dünyanın en büyük kurum ve kuruluşlarının temsilcileri buluşacak; iş güvenliği konusundaki iyi ve örnek uygulamalar paylaşılacak.

Eğitim Seminerleri

Tarih: 07.05.2019
Yaşanan baş döndürücü değişime İZSİAD üyesi şirketlerin uyumunu sağlamak, kurumsallaşma, rekabet, liderlik gibi pek çok konuda seminer, konferans, panel vb. organizasyonları gerçekleştirmektedir. Eğitim Seminerlerimize tüm üyelerimiz ve profesiyonel çalışanları katılabilmektedir.