Duyurular

İZSİAD Eğitim Komisyonu Toplantısı

Tarih: 08.03.2023
 Eğitim Komisyonu toplantımızı komisyon başkanımız aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Talak başkanlığında Bortar Group'ta gerçekleştirdik.  Toplantıya komisyon üyeleri ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Küçükkurt katıldı. En önemli gündem maddesi olan depremzedelere ilişkin önemli kararlar alındı.

Üye İlişkileri Komisyonu

Tarih: 14.03.2023
Üye İlişkileri Komisyonu  İZSİAD Ailesine katılan yeni üyeler ile dernek merkezinde tanışma toplantısı düzenledi. Toplantı sonunda üyelerimize plaketleri takdim edildi.  Fahrettin Okyay_Teori Mekanik @fahrettinoktay Oluş Çetin_Nizamoğlu Tekstil @oluscetin Anıl Demirci_Uğur Aktaş İnşaat @anildemirciiii Ertuğrul Ataoğlu_Deltaş Özel Güvenlik  @ertu.ata Nadide Ayyıdız_Ayyıldız Çiftliği @ozmenayyildiz  

İZSİAD Olağanüstü Genel Kurulu

Tarih: 31.01.2023
Olağanüstü Genel Kurulu Toplantımız  31 Ocak Salı günü  İZSİAD Dernek Merkezinde üyelerimizin katılımı ile gerçekleşti. Divan Başkanlığını Nilhan Antitoros'a , Divan Yazmanlığına ise Sema Özay ve Banu Gençkan'a verildi. Gündem Maddeleri oy birliği ile kabul edildi.  

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu İZSİAD 'ı Ziyaret Etti.

Tarih: 20.03.2023
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu üyesi de olduğu ve bir dönem yönetiminde de yer aldığı İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni (İZSİAD) ziyaret etti. Başkan Vekili Sirhan Özen ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de katıldığı ziyarette, İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt , Danışma Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel  ve İZSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.  İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt depremin ilk gününden bugüne kadar üyelerin katkılarıyla verdikleri destekler hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı .  CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ise deprem bölgesindeki tespitleri hakkında detaylı bilgi aktardı ve tüm İZSİAD ailesine teşekkürlerini iletti .

İZSİAD Güney Amerika Gezisi

Tarih: 18.01.2023
18 – 27 Ocak 2023 tarihleri arasında Güney Amerika Gezimiz gerçekleşti. Güney Amerika'nın bir çok önemli noktalarının yer aldığı gezimizde üyelerimiz keşfetmenin ve birlikte vakit geçirmenin tadını çıkardılar.

İZSİAD Eğitim Komisyonu Toplantısı

Tarih: 20.03.2023
İZSİAD Eğitim Komisyonu toplantısını komisyon başkanı aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Talak  başkanlığında Bortar Group’ta yaptı. Gündem maddeleri üzerinde değerlendirme yapan komisyon üyeleri yeni öneriler üzerinde fikir birliğine vardı.

İZSİAD Ocak Ayı Çarşamba Toplantısı

Tarih: 11.01.2023
Ocak ayının Çarsamba Toplantısı konuklarımız Özel Gazi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Amato, Aile Hekimi Uzmanı Uz. Dr. İbrahim Sivrikaya ve Geriatri Uzmanı Doç. Dr. Sevnaz Şahin’ in katılımıyla gerçekleştirerek Yeni Nesil Sağlık Hizmetleri ve Sağlıklı Yaşlanma ile ilgili konuları ele aldık. 

İZSİAD Ev Sahipliğinde EGEV Başkanlar Kurulu Toplantısı

Tarih: 02.01.2023
EGEV Başkanlar Kurulu Toplantısı ocak ayında İZSİAD 'ın ev sahipliğinde Laura Restaurant'ta gerçekleşti. Türkiyenin gündem konularının tartışıldığı toplantıya EGEV Üyesi birçok Oda ve Derneklerin  Başkanları katılım sağladı.

İZSİAD 2023 YILBAŞI GECESİ

Tarih: 01.01.2023
İZSİAD 2023 Yılı Geleneksel Yılbaşı Gecesi'ni düzenledi. İZSİAD Ailesi yeni yıla Bela Vista Event'te Volkan Konak eşliğinde keyifli bir gece ile girdi.