Duyurular

Eğitim Komisyonu Toplantısı

Tarih: 04.05.2023
Nisan ayi Eğitim Komisyonu toplantımızı Bortar Mutfak 93 'te gerçekleştirdik. Aylık toplantıya komisyon üyeleri ile birlikte  aksam yemeği eşliğinde devam ettik.      

Başkanımız Sn. Hasan Küçükkurt'un MARBLE İzmir Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı Ziyareti

Tarih: 04.05.2023
MARBLE İzmir Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı 28. kez kapılarını bugün ziyaretçileri için açtı.  Her sene olduğu gibi bu senede ilginin yoğun olduğu fuarda İZSİAD üyeleri stand açarak yerlerini aldılar. Açılış törenine katılan Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Küçükkurt törenin hemen ardından İZSİAD üyelerini standlarında ziyaret ederek başarılı ve keyifli bir fuar geçirmelerini temenni etti.      

İyi Parti'nin İZSİAD Ziyareti

Tarih: 04.05.2023
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Küçükkurt, Başkan Yardımlarımız Semiha Güneş , Ali Kara , Hüseyin Cengiz , Ali Talak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İyi Parti Kalkınma Politikaları Başkanı aynı zamanda İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ümit Özlale , İsmail Albars Aksoy ve Kaan Altındağ'ı dernek merkezinde ağırladı. İyi Parti İl Başkanı aynı zamanda İZSİAD Üyesi Sinan Bezircilioğlu'nun da katıldığı görüşmede seçim çalışmaları ilk gündem maddesi oldu.

AOSB Ziyareti

Tarih: 03.05.2023
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Başkan Vekili Mukaddes Çelik, Başkan Yardımcıları Ali Talak , Ali Kara, Yönetim Kurulu Üyesi Başak Çayır Canatan ;Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Karace 'yi  yeni görevi dolayısıyla kutlama ziyaretinde bulundu.

İZSİAD Komisyon Başkanları Buluşması

Tarih: 04.04.2023
  Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mukaddes Çelik ve Genel Sekreterimiz M. Sirhan Özen'in koordinatörlüğünde Komisyon Başkanlarımız ve Komisyonlarımızın koordinatörleri bugün dernek merkezinde bir araya geldi. Komisyonların faaliyetleri değerlendirildi ve gelecek günlerde gerçekleştirilecek faaliyetler ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.    

İZSİAD Yönetimi CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve İyi Parti İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu'nu yeni görevleri nedeniyle ziyaret etti.

Tarih: 29.03.2023
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Danışma Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel ,Başkan Vekili Mukaddes Çelik, Başkan Yardımcıları Ali Talak , Ali Kara , Genel Sekreter Münir Sirhan Özen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başak Çayır Canatan , Gökçe Kesikçiler Buğday CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve İyi Parti İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu'nu yeni görevleri dolayısıyla kutlama ziyaretinde bulundu. Görüşmelerde yaklaşan seçim ile ilgili değerlendirmeler ele alındı.    

İZSİAD 2023 YILBAŞI GECESİ

Tarih: 01.01.2023
İZSİAD 2023 Yılı Geleneksel Yılbaşı Gecesi'ni düzenledi. İZSİAD Ailesi yeni yıla Bela Vista Event'te Volkan Konak eşliğinde keyifli bir gece ile girdi.  

İZSİAD Ev Sahipliğinde EGEV Başkanlar Kurulu Toplantısı

Tarih: 02.01.2023
EGEV Başkanlar Kurulu Toplantısı ocak ayında İZSİAD 'ın ev sahipliğinde Laura Restaurant'ta gerçekleşti. Türkiyenin gündem konularının tartışıldığı toplantıya EGEV Üyesi birçok Oda ve Derneklerin  Başkanları katılım sağladı.

İZSİAD Eğitim Komisyonu Toplantısı

Tarih: 20.03.2023
İZSİAD Eğitim Komisyonu toplantısını komisyon başkanı aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Talak  başkanlığında Bortar Group’ta yaptı. Gündem maddeleri üzerinde değerlendirme yapan komisyon üyeleri yeni öneriler üzerinde fikir birliğine vardı.

İZSİAD Güney Amerika Gezisi

Tarih: 18.01.2023
18 – 27 Ocak 2023 tarihleri arasında Güney Amerika Gezimiz gerçekleşti. Güney Amerika'nın bir çok önemli noktalarının yer aldığı gezimizde üyelerimiz keşfetmenin ve birlikte vakit geçirmenin tadını çıkardılar.