Duyurular

İZİSAD GENEL KURUL TOPLANTISI

Tarih: 31.01.2024
İZSİAD Olağan Genel Kurul Toplantısını bugün Tepe Kule Kongre Merkezinde gerçekleştirdi.  Üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşen Genel Kurul Toplantısının Divan Başkanlığına Nilhan Antitoros, yazman üyeler ise Tuğçe Gülcüler ve Serpil Oltulu seçildi.  2024-2027 döneminin tek adayı olan Hüseyin Cengiz Yönetim Kurulu Başkanlığına,  Ahmet Dönmezler, Ali Kara, Ali Talak, Alparslan Kurtmen, Başak Çayır Canatan, Emel Yıldız, Esra Koç, Sirhan Özen , Mehmet Selim Tan, Metin Sancak, Mukaddes Çelik, Özkan Mucuk, Salih Baz, Semiha Güneş, Sevgi Karahan, Tolga Yapıcı ve Şebnem Korkut ise Yönetim Kurulu Üyeliklerine oy birliği ile seçildiler.  Yeni seçilen Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu, Federasyon Delegesi asil ve yedek üyelerimize, Danışma Kurulu asil üyelerimizi tebrik eder, yeni dönemin İZSİAD Ailesi ve İzmir iş dünyası için hayırlı olmasını dileriz  

İZSİAD OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

Tarih: 04.01.2024
İZMİR SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN     Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı, 23.01.2024 Salı günü saat 17.00’de, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi – Anadolu Caddesi No:40 C Katı Bayraklı / İZMİR adresinde, ekte yazılı gündeme göre yapılacaktır.   Yukarıda belirtilen günde çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 30.01.2024 Salı günü aynı yerde, aynı saatte ve aynı gündemle yapılacaktır.   Genel Kurul toplantısında oy kullanma hakkı bulunan tüm üyelerimizin toplantıya katılmaları ilan olunur.   Önemli Bilgilendirme; 2023 yılı dahil olmak üzere geçmiş döneme ait aidat borcu olan üyelerimiz Genel Kurul’da oy kullanamayacaklardır. Bu nedenle 2023 ve öncesine ait aidatlarınızı 12 Ocak 2024 mesai bitimine kadar ödemeniz önemle rica olunur.                                                                                                                                 Saygılarımla,   Hasan KÜÇÜKKURT Yönetim Kurulu Başkanı                                                                          Ek Gündem ; 1.Açılış ve Yoklama 2.Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı 3.Başkanlık Divanı’nın oluşturulması ve Genel Kurul Divanı’na, genel kurul tutanağına imza yetkisinin verilmesi 4.Yönetim Kurulu Başkanı’nın açılış konuşması 5.Yönetim Kurulu faaliyet raporu, gelir-gider hesapları ve Denetleme Kurulu raporunun okunarak görüşülmesi, 6.Yönetim ve Denetleme Kurulunun ayrı ayrı ibrası, 7.Tüzük değişikliğinin görüşülmesi, 8.Tahmini bütçenin görüşülmesi ve oylanması 9.Dernek organlarının seçimi, a.Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerin seçimi b.Denetleme Kurulu Asil ve Yedek Üyelerinin seçimi, c.Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyelerinin seçimi d.Yüksek Danışma Kurulu Asil Üyelerin seçimiFederasyon üyeliğinin görüşülmesi ve delegelerin seçimi 10.Federasyon üyeliğinin görüşülmesi ve delegelerin seçimi 11.Dilek ve Temenniler 12.Kapanış

Başkanımız Sn. Hasan Küçükkurt'un MARBLE İzmir Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı Ziyareti

Tarih: 04.05.2023
MARBLE İzmir Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı 28. kez kapılarını bugün ziyaretçileri için açtı.  Her sene olduğu gibi bu senede ilginin yoğun olduğu fuarda İZSİAD üyeleri stand açarak yerlerini aldılar. Açılış törenine katılan Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Küçükkurt törenin hemen ardından İZSİAD üyelerini standlarında ziyaret ederek başarılı ve keyifli bir fuar geçirmelerini temenni etti.      

İyi Parti'nin İZSİAD Ziyareti

Tarih: 04.05.2023
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Küçükkurt, Başkan Yardımlarımız Semiha Güneş , Ali Kara , Hüseyin Cengiz , Ali Talak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İyi Parti Kalkınma Politikaları Başkanı aynı zamanda İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ümit Özlale , İsmail Albars Aksoy ve Kaan Altındağ'ı dernek merkezinde ağırladı. İyi Parti İl Başkanı aynı zamanda İZSİAD Üyesi Sinan Bezircilioğlu'nun da katıldığı görüşmede seçim çalışmaları ilk gündem maddesi oldu.

AOSB Ziyareti

Tarih: 03.05.2023
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Başkan Vekili Mukaddes Çelik, Başkan Yardımcıları Ali Talak , Ali Kara, Yönetim Kurulu Üyesi Başak Çayır Canatan ;Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Karace 'yi  yeni görevi dolayısıyla kutlama ziyaretinde bulundu.

İZSİAD Komisyon Başkanları Buluşması

Tarih: 04.04.2023
  Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mukaddes Çelik ve Genel Sekreterimiz M. Sirhan Özen'in koordinatörlüğünde Komisyon Başkanlarımız ve Komisyonlarımızın koordinatörleri bugün dernek merkezinde bir araya geldi. Komisyonların faaliyetleri değerlendirildi ve gelecek günlerde gerçekleştirilecek faaliyetler ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.    

İZSİAD Yönetimi CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve İyi Parti İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu'nu yeni görevleri nedeniyle ziyaret etti.

Tarih: 29.03.2023
İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, Danışma Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel ,Başkan Vekili Mukaddes Çelik, Başkan Yardımcıları Ali Talak , Ali Kara , Genel Sekreter Münir Sirhan Özen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Başak Çayır Canatan , Gökçe Kesikçiler Buğday CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve İyi Parti İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu'nu yeni görevleri dolayısıyla kutlama ziyaretinde bulundu. Görüşmelerde yaklaşan seçim ile ilgili değerlendirmeler ele alındı.    

İZSİAD 2023 YILBAŞI GECESİ

Tarih: 01.01.2023
İZSİAD 2023 Yılı Geleneksel Yılbaşı Gecesi'ni düzenledi. İZSİAD Ailesi yeni yıla Bela Vista Event'te Volkan Konak eşliğinde keyifli bir gece ile girdi.  

İZSİAD Ev Sahipliğinde EGEV Başkanlar Kurulu Toplantısı

Tarih: 02.01.2023
EGEV Başkanlar Kurulu Toplantısı ocak ayında İZSİAD 'ın ev sahipliğinde Laura Restaurant'ta gerçekleşti. Türkiyenin gündem konularının tartışıldığı toplantıya EGEV Üyesi birçok Oda ve Derneklerin  Başkanları katılım sağladı.

İZSİAD Eğitim Komisyonu Toplantısı

Tarih: 20.03.2023
İZSİAD Eğitim Komisyonu toplantısını komisyon başkanı aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Talak  başkanlığında Bortar Group’ta yaptı. Gündem maddeleri üzerinde değerlendirme yapan komisyon üyeleri yeni öneriler üzerinde fikir birliğine vardı.